برای ورود به سایت و شروع بازی کلیک کنید
با ثبت نام در سایت 100% بونوس و شارژ هدیه دریافت کنید
آشنایی با تخته نرد شرطی و پولی
نوشته شده توسط : ترانه

تخته نرد آنلاین شرطی

اگر تاس هایی که شما میآورید یک عدد باشند که به زبان ساده تر جفت گفته میشود برای مثال دوتا تاس با عدد ۵ شما میتوانید چهار بار مهره مورد نظر خود را پنج خانه بازی بدهید و یا میتوانید با هر ترکیبی که خواستید بازی کنید و در صورت جفت پنج آمدن تاس هایتان شما چهار عدد پنج دارید که میتوانید از آنها استفاده کنید.

در انتهای بازی تخته نرد آنلاین شرطی نوبت به خارج کردن مهره های تان از تخته میرسد شما تنها زمانی میتوانید مهره های خود را از بازی خارج کنید که تمامی آنها در سمت راست محیط بازی شما قرار گرفته باشند.

در این مرحله از بازی شما به اندازه اعداد تاس هایتان میتوانید مهره های خود را از بازی خارج کنید برای مثال اگر شما تاس ۶و۳ آورده باشید باید یک مهره از خانه ۶ و یک مهره از خانه ۳ را خارج کنید و اگر در خانه هایی که در بالا برای مثال گفته ایم مهره ای نباشد شما باید با تاس های خود بازی کنید و میتوانید مهره های خود را در خانه های خود جابه جا کنید.

در هنگام خارج کردن مهره ها از بازی اگر شما برای مثال تاس ۵و۶ آورده باشد و در خانه های ۵و۶ مهره وجود داشته باشد اجباری برای خارج کردن این مهره ها از زمین بازی نیست و شما میتوانید مهره های خود را به جای خارج کردن از بازی به حرکت در آورید یا اصطلاحا با مهره ها بازی کنید، توجه داشته باشید.

اگر تمامی مهره های شما برای مثال در خانه های ۱و۲ باشند و شما تاس ۵و۶ آورده باشید میتوانید از خانه ۲ که نزدیک ترین خانه به خانه های خالی میباشد.

مهره های خود را از بازی خارج کنید ولی اگر در خانه ۴ برای مثال مهره ای وجود داشته باشد نمیتوانید از خانه ۲ مهره ای خارج کنید و ابتدا باید مهره خانه ۴ خود را بازی کنید و یا از زمین بازی خارج کنید.

تخته نرد آنلاین پولی

اگر در زمان خارج کردن مهره های خود شما جفت تاس بیاورید ب ای مثال جفت ۲ شما میتوانید ۴ مهره را به طور همزمان از بازی خارج کنید ولی اگر در خانه شماره ۲ مهره ای وجود نداشته باشد میتوانید چهار خانه مهره های خود را جابه جا کنید برای مثال اگر در خانه ۶ چهار مهره باشد میتوانید چهار مهره را به طور همزمان در خانه شماره ۴ قرار دهید.

اگر شما زود تر از حریف خود بتوانید مهره های خود را از زمین بازی خارج کنید برنده بازی خواهید بود و باید در طول انجام مسابقه بتوانید خانه های خود را به بندید تا در شورت خارج یک مهره حریف از بازی حریفتان به مشکل بر بخورد به طور کلی میتوان گفت که استراتژی وسبک بازی شما در تخته نرد آنلاین شرطی و پولی خیلی مهم است و هرچه شما بتوانید با برنامه بازی کنید شانس فرد شما بیشتر خواهد شد.

اگر شما قبل از حریفتان بتوانید تمامی مهره های خود را از بازی خارج کنید و حریفتان نتواند حداقل یک مهره را از بازی خارج کند اصطلاحا شما موفق شدید تا حریف مستقیم خود را مارس کنید.

6 پاسخ به “آشنایی با تخته نرد شرطی و پولی”

 1. موسی گفت:

  بابا آخه دیگه تخته نرد هم شد بازی که اینجوری براش سایت راه بندازن و بازیشو توضیح بدن؟!! بازی آسونتر و مسخره تر از اینم داریم مگه؟؟ آقا منچ بازی نکردین اینم دقیقا همونه خیلیم مسخره است بچها اصلا بازی نکنین ارزش نداره فقط وقتتونو تلف میکنین آخرشم پشیمون میشین بازیش هیچ هیجانی نداره کسل کننده است…

  • Koala گفت:

   ایول خیلی خوش گذشت تا حالا این بازیو پولی و بقول خودشون شرطی بازق نکرده بودم اما اینجا امتحانش کردم خیلی جالب بود یعنی خیلی بیشتر از قبل هیجانی بود و همین باعث میشد خیلی به آدم خوش بگذره البته این سایتش هم خیلی سایت معتبر و معروفی هست برا همین آدم خیلی با تمرکز میتونه بازی کنه

 2. محمد گفت:

  منم از طرفدارای شدید بازی تخته نرد هستم اما اصلا آنلاین بازی نمیکنم چون کارشون شرط بندیه و من اصلا قبول ندارم ولی خب از همچین سایت هایی استفاده میکنم خیلی خوب همه چیو توضیح میدن آدم راحت یاد میگیره حالا چه آنلاین بخواد بازی کنه چه آفلاین فرقی نداره خیلی کامل آموزش میدن همشو یاد میگیرین…

  • شیوا گفت:

   دوستان اینجور بازی کردن تخته نرد ینی پولی و شرطی هم هیچ فرقی با همون بازی واقعیش نداره یه سری قوانین ریز هست که مربوط به همین آنلاین بودنش هست ولی همون اصل بازی خودشه اتفاقا خیلیم هیجانی و باحاله هرکی اهل این بازی هست حتما یه دور آنلاینم بازی کنه بدنیست خوش میگذره…

 3. ساحل گفت:

  خیلیا میگن تخته نرد آنلاین بازی نکنین یا کلا بازی های آنلاین انجام ندین و اینجور سایت ها شرکت نکنین باعث میشن آدم بدبین بشه و نتونه راحت اعتماد کنه و بازی کنه در حالی که واقعا اینطور نیست و این سایت ها هم کارشون همینه که یه محیط بازی برای ماها فراهم کنن و بجاش پولشم بگیرن بنظرمن که خیلی منطقی و عادیه!!

 4. Pitpol گفت:

  این دیگه چجور مزخرفای هست یعنی تخته نرد پولی و شرطی با تخته نرد واقعی فرق داره؟؟!! یعنی میان بازیو تغییر میدن؟؟ من نفهمیدم چیشد کلا توضیحاتش ناقص بود ولی در کل حیفه همیچن بازی قدیمی و باابهتی رو بیاییم شرطی بازی کنیم اصلا بازی هم حروم میشه چه برسه به اینکه پولمونو از دست بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *