برای ورود به سایت و شروع بازی کلیک کنید
با ثبت نام در سایت 100% بونوس و شارژ هدیه دریافت کنید
نوشته شده توسط : ترانه

تخته نرد آنلاین شرطی

اگر تاس هایی که شما میآورید یک عدد باشند که به زبان ساده تر جفت گفته میشود برای مثال دوتا تاس با عدد ۵ شما میتوانید چهار بار مهره مورد نظر خود را پنج خانه بازی بدهید و یا میتوانید با هر ترکیبی که خواستید بازی کنید و در صورت جفت پنج آمدن تاس هایتان شما چهار عدد پنج دارید که میتوانید از آنها استفاده کنید.

در انتهای بازی تخته نرد آنلاین شرطی نوبت به خارج کردن مهره های تان از تخته میرسد شما تنها زمانی میتوانید مهره های خود را از بازی خارج کنید که تمامی آنها در سمت راست محیط بازی شما قرار گرفته باشند.

در این مرحله از بازی شما به اندازه اعداد تاس هایتان میتوانید مهره های خود را از بازی خارج کنید برای مثال اگر شما تاس ۶و۳ آورده باشید باید یک مهره از خانه ۶ و یک مهره از خانه ۳ را خارج کنید و اگر در خانه هایی که در بالا برای مثال گفته ایم مهره ای نباشد شما باید با تاس های خود بازی کنید و میتوانید مهره های خود را در خانه های خود جابه جا کنید.

در هنگام خارج کردن مهره ها از بازی اگر شما برای مثال تاس ۵و۶ آورده باشد و در خانه های ۵و۶ مهره وجود داشته باشد اجباری برای خارج کردن این مهره ها از زمین بازی نیست و شما میتوانید مهره های خود را به جای خارج کردن از بازی به حرکت در آورید یا اصطلاحا با مهره ها بازی کنید، توجه داشته باشید.

اگر تمامی مهره های شما برای مثال در خانه های ۱و۲ باشند و شما تاس ۵و۶ آورده باشید میتوانید از خانه ۲ که نزدیک ترین خانه به خانه های خالی میباشد.

مهره های خود را از بازی خارج کنید ولی اگر در خانه ۴ برای مثال مهره ای وجود داشته باشد نمیتوانید از خانه ۲ مهره ای خارج کنید و ابتدا باید مهره خانه ۴ خود را بازی کنید و یا از زمین بازی خارج کنید.

تخته نرد آنلاین پولی

اگر در زمان خارج کردن مهره های خود شما جفت تاس بیاورید ب ای مثال جفت ۲ شما میتوانید ۴ مهره را به طور همزمان از بازی خارج کنید ولی اگر در خانه شماره ۲ مهره ای وجود نداشته باشد میتوانید چهار خانه مهره های خود را جابه جا کنید برای مثال اگر در خانه ۶ چهار مهره باشد میتوانید چهار مهره را به طور همزمان در خانه شماره ۴ قرار دهید.

اگر شما زود تر از حریف خود بتوانید مهره های خود را از زمین بازی خارج کنید برنده بازی خواهید بود و باید در طول انجام مسابقه بتوانید خانه های خود را به بندید تا در شورت خارج یک مهره حریف از بازی حریفتان به مشکل بر بخورد به طور کلی میتوان گفت که استراتژی وسبک بازی شما در تخته نرد آنلاین شرطی و پولی خیلی مهم است و هرچه شما بتوانید با برنامه بازی کنید شانس فرد شما بیشتر خواهد شد.

اگر شما قبل از حریفتان بتوانید تمامی مهره های خود را از بازی خارج کنید و حریفتان نتواند حداقل یک مهره را از بازی خارج کند اصطلاحا شما موفق شدید تا حریف مستقیم خود را مارس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *